Ładowanie

Na plaży samotnie czy razem

Autor Odpowiedź Data wysłania
W tej chwili z tego co wiem w Legnicy takich plaż nie ma, ludzie chodzą albo do aquaparku, albo nad morze, jak nie ma możliwości, jadę nad jezioro, jest cicho i prawie pusto, ja kilka razy widziałem podobnie myślących ludzi 2022-08-07 19:43:20
Nie da się z tym dyskutować. Tak jest i w moim przypadku. Zawsze lubię kameralność i ciszę. Nagość jest cudowna.:)) 2022-07-26 08:18:31
Wypoczywając nago, należy czuć się komfortowo, bo inaczej nici z relaksu. Duży wpływ na komfort wypoczynku mają otaczający nas ludzie. Osobiście nie lubię przypadkowych ustronnych miejsc, gdzie mogą pojawić się osoby mogące mieć wątpliwości. Zawsze lepiej, kiedy naturystów jest co najmniej kilku, albo miejsce ma odpowiedni status. Z uwagi na komfort i tej drugiej osoby, razem wypoczywamy na działce i czasami na nadmorskich plażach. Na plaże śródlądowe prawie zawsze wybieram się sam. Może nie do końca sam, bo często ze znajomymi płci obojga. 2022-07-26 07:31:35
Właśnie kończę kawę, oczywiście nago.:)) 2022-02-24 06:46:46
To fakt masz racje :) 2022-02-24 06:41:45
Fakt, uwielbiam takie momenty. 2022-02-24 06:36:07
bo nago wszystko jest lepsze. nawet kawa lepiej smakuje :) 2022-02-23 22:43:53
Szybsze czy nie - trudno mi się odnieść, bo pływak ze mnie mizerny, ale rozkosz z przebywania w wodzie całkiem nago jest obłędna.:)) 2022-02-23 20:22:02
i jeszcze sprawdziłem doświadczalnie że pływanie nago jest szybsze niż w majtkach. 2022-02-23 16:22:57
Ja wspomne jeszcze o całkiem innym i odmiennym uczuciu nagiego kontaktu z woda i falami, niby czlowieka zaslania tylko kawalek szmatki, a jednak bez niej wrazenia jeszcze lepsze, uwielbiam pływać nago 2022-02-23 11:32:51
Unieście od 2000 r., Stogi po 2004 i wreszcie Międzyzdroje od 2011 r. Wszystkie plaże mają swoje atuty, pozwalają na kameralny nagi relaks i wyciszenie, a tego szukam przede wszystkim. Cudowna, bałtycka opalenizna to gratisowa premia, pozostająca z nami na długo i ciesząca oczy równomiernością brzoskwiniowej barwy - od czubka głowy, po czubki paluchów u stóp... . 2022-02-23 08:54:23
A kolejność eksploracji nagich plaż dokładnie taka, jak u Kolegi Bikera. 2022-02-23 08:47:52
Przyznam, że tak rozbudowanych obserwacji socjologicznych nie prowadziłem, ale być może coś w tym jest. Nadal jednak będę golasował sam, oby było gdzie i kiedy.:)) 2022-02-23 07:58:58
Na swojej pierwszej plaży n w Unieściu wszystkie pobyty miałem samotne,kilka razy się nieźle na tamtej plaży wyspałem,jako alternatywę dla niezbyt wygodnych łózek (głownie poduszki zawiniły) )w koszalińskim schronisku.Na pozostałych 2 plażach: stogi i lubniewo miałem 2/3 swoich pobytów z przyjaciółka ,a resztę sam. Zaobserwowałem że zawszę gdy jakaś para później przyszła niż my to nie obawiali by się dość blisko nas rozbić,a gdy byłem sam to nigdy tak się nie zdarzyło.Czyli pobyt w parze hetero wzbudza zaufanie,Nie wiem czyt podobnie jest przy parze gej i lesbijek lub kolegów-koleżanek,ale kto to ma wiedzieć kto jest kto. 2022-02-22 23:12:28
To też racja i zdrowe podejście do rzeczywistości. - Kupuję.:)) 2022-02-22 20:03:10
Ja często golasowałem samotnie i nigdy nie przerjmowałem się tym , co inni mogą sobie o mnie pomyśleć. 2022-02-22 19:30:26
Lucka. Również lubię kameralność i ciszę. Potrzebuję wytchnienia, odskoczni od codziennego zgiełku. Plażuję sam, ale najczęściej udaje mi się także nawiązać jakąś znajomość, pogadać, popilnować sobie wzajemnie ciuchów, pobyć i porelaksować obok siebie. Fajowa sprawa. 2022-02-22 08:00:51
I jak tu z Tobą się nie zgodzić? - Trafiłeś w punkt. Pozdrawiam. 2022-02-22 07:42:39
No i tutaj jest pies pogrzebany,samotny facet na plaży N jest na przegranej pozycji, w pierwszej kolejności jest brany za podglądacza lub geja, jak pójdziesz w ustronne miejsce samotnie to znowu tekstylni postrzegają cię jak zboczka. Tak źle i tak nie dobrze, dobrze że są jeszcze można pogolasować w saunie w miarę bezpiecznie bez wytykania palcami :) 2022-02-21 20:00:10
Ja tam wole na plaże n przyjść z swoja przyjaciółka niż sam.Będąc samotnie na plaży spotkałem się z rożnymi propozycjami od gejów,ale nachalni niebyli.czy w tym kraju każdy samotnie będący na plaży facet musi być brany za geja lub podglądacza? Ja na każdej plaży starałem się zawsze trzymać dystans od innych min.25-30m a może to jest za mało? 2022-02-20 18:11:55
Z perspektywy faceta wydaje mi sie ze lepiej isc na plaze jest tam wiecej osob nie koniecznie trzeba nawiazywac z innymi kontakt , natomiast samotne golasowanie w dzikich miejscach przynosi zagrozenie np wezwania policji przez kogos zniesmaczonego, lub mozna zostac obrazonym roznymi epitetami. Stanowczo wole plaze n samotnie lecz porozmawiac jest tez milo. 2022-02-20 17:22:42
Na plażę z reguły chodzę sama i sama też wolę odpoczywać. NIe lubię jak ktoś nieznajomy rozkłada się zbyt blisko mnie. NIemniej jak spaceruję po plaży lub się kąpię i ktoś do mnie sympatycznie zagada to nie uciekam. Czasem towarzystwo na plaży się przydaje choćby do posmarowania pleców. Jestem z tych asertywnych co nie boją się poprosić o pomoc. Ale jeżeli nie ma kobiety w pobliżu to czasem bezpieczniej jest mi poprosić geja o pomoc. Oni nie bywają wobec kobiet natarczywi :) 2021-07-21 12:01:18
Zgadzam się z Wami całkowicie. Wiem dobrze, jak to jest... . Pozdrawiam. 2020-11-21 09:29:38
własnie , samotny facet jest raczej zle odbierany i nawet tak sie czuje ze jak samotny to taki niewiadomo co. Wiem mozna zagadac , zapoznac na plazy kogos ale poi 1 nie kazdy jest az tak smialy, a po 2 mozan kogos takiego tez zle odbrac ze zaczepia osoby. Zdarzylo mi sie czasem porozmawialem i bylo przyjemnie, zawsze z kims :zywym" rozmowa . Dlatego samotnosc bywa dobra ale na jakis czas. Pozdrawiam forumowiczów. 2020-11-20 12:06:56
Jest rzeczą oczywistą, że plażowanie w towarzystwie prawdziwej naturystki jest zawsze przyjemniejsze :-) bo samotny facet na plaży - tym bardziej naturystycznej - jest czasem szczególnie obserwowany ! A spokój na plaży - masz rację @Jabi - jest bezcenny i to jest drugim niemniej ważnym argumentem przemawiającym na korzyść plaż naturystycznych. 2020-11-19 23:49:30
Witam, Jestem tu nowy. Opalam sie samotnie ale nie z wyboru ale dlatego ze nie mam z kim sie opalac. Wolałbym z kims sie opalac, nie ukrywajac ze wolalbym towrzystwo kobiety. Zawsze milej i przyjemniej upływa czas, ze nawet sie czlowiek nie obejrzy a juz mija 6 h. Nie lubie tłumów na plazy, co za duzo to niezdrowo, dlatego tez na plazach tekstylnych juz nie przebywam i powiem ze zaczeło mnie to smieszyc ze sa ubrani, jesli mozna miec swobode i pełen luz na nagiej plazy. No i jest mniejszy tłum wiec sporo miejsca dla siebie mozna miec. Reasumujac lepiej miec towarzystwo niz samemu, ale co kto lubi. Pozdrawiam 2020-11-19 08:53:31
Mamy bardzo podobnie. Pozdrawiam.:)) 2020-08-20 09:53:34
Większość czasu podczas golasowania spędzam sam. Lubię sobie sam poleżeć, pospacerować taka ucieczka od codzienności. Są też chwile kiedy mam ochotę z kimś pogadać i wtedy dosiadam się do znajomych lub pozwalam komuś dołączyć się do mnie. 2020-08-20 00:42:49
Na plaży też jest fajnie być w większym gronie tak samo jak w saunie zawsze można z kimś porozmawiać i wymienić się poglądami na temat nagości i natyryzmu 2020-07-07 11:47:31
Trochę namieszał mi jeden tu obecny na tym portalu i zaczynam się zastanawiać jak naprawdę jest z tą samotnością na plaży bo dużo z Was piszę że lubi samotność i ciszę natomiast dowiedziałam się że mężczyzną i tak jak zobaczy nagą kobietę to będzie ją oglądał całą z przodu i tyłu bo ma taką naturę , to więc chyba lubicie towarzystwo ??? 2020-07-07 10:51:37

Ostatnie posty

Ostatnie tematy